добредојде во нашата компанија

Шандонг Zongchi Авто делови копродукции, Ltd, која се наоѓа во Жинан, Шандонг во покраината, родното место на SINOTRUK, е енергична и брзо развивање на компанијата. Со добри комерцијални кредити и напреден менаџмент на владата, ние сме биле воспоставено одлична соработка односи со доста домашни авто производители. Ние сме биле секогаш се почитуваат нашата бизнис филозофија на "чесни управување, квалитетот на услугите, взаемна корист и win-win" и да се почитуваат целите на задоволството на клиентите, стандардизирани операција и солидна работа.